Göllner

1919 yılında Detlef Göllner tarafından Aachen şehrinde kurulmuş olan Göllner Maschinenbau GmbH, o dönemde madenlerde yoğun şekilde kullanılan pinomatik su pompaların dizayn ve imalatı ile ticari hayatına başlamıştır.

Sonraki yıllarda yeraltı ocaklarında artan makineleşme, beraberinde daha yoğun malzeme ve personel taşıma ihtiyacını da doğurmuştur. Göllner bu ihtiyaçların karşılanmasına yönelik basınçlı hava ile çalışan tamburlu vinçler tasarlamıştır.

2002 yılında Norbert Roderburg ve Michael Krämer tarafından devralınan Göllner şirketi, gelişen madencilik sektörünün taleplerini karşılamak amacıyla üretim ve dizayn teknolojilerini geliştirerek, sektöre daha emniyetli, güvenilir ve uzun ömürlü ürünler sunmaya devam etmiştir.

Ürün Başlıkları:

  • Halatlı Monoray ve Kulikar Vinçleri
  • Hidrolik Tahrikli Vinçler
  • Hidrolik Üniteler
  • Pnömatik Pompalar
  • Çekvalf ve Basınç Düşürücüler

 

 

Hakkımızda
2008 yılında kurulan firmamız, gelişmekte olan ülkemiz madencilik sektörüne kaliteli ve verimli çözümler sunmayı amaç edinmiştir. Kurulduğu günden bu yana sürekli gelişen firmamız, bügün dünyada tanınan bir çok Uluslararası lider üretici firma mümessillikleri ile Türkiye madencilik sektörüne her alanda yenilikçi ve güvenli çözümler sunmaktadır.
Site Haritası
© Copyright 2014 CT Maden Ekipmanları LTD. ŞTİ. Tüm hakları saklıdır.