Exergy Hamacher

Exergy Hamacher GmbH değişik tiplerde pnömatik taşıma sistemleri geliştirmektedir. Bu sistemler ile birçok toz ve granül malzeme basınçlı hava kullanılarak transfer  edilebilmektedir. Sistem ve ekipmanlarımız proje bazlı olarak ihtiyaç duyulan kapasite ve  taşıma mesafeleri göz önünde bulundurularak dizayn edilmekte ve kullanıcı ihtiyacına tam olarak cevap vermektedir.

Maden ocaklarında kullanılan ve anahtar teslim projeler olarak sunulan, ramble tesislerimiz ve ayak arkası göçük doldurma sistemlerimiz tüm dünyada özellikle tercih edilmektedir.

Tüm ürün ve sistemlerimiz Avrupa Makine Standartlarına (2006/42/EG), Basınçlı makinalar  standartlarına (PED-97/23/G) ve ATEX Group 1, sınıf 1 veya 2 standartlarına uygun olarak üretilmekte ve sertifikalandırılmaktadır.

Hakkımızda
2008 yılında kurulan firmamız, gelişmekte olan ülkemiz madencilik sektörüne kaliteli ve verimli çözümler sunmayı amaç edinmiştir. Kurulduğu günden bu yana sürekli gelişen firmamız, bügün dünyada tanınan bir çok Uluslararası lider üretici firma mümessillikleri ile Türkiye madencilik sektörüne her alanda yenilikçi ve güvenli çözümler sunmaktadır.
Site Haritası
© Copyright 2014 CT Maden Ekipmanları LTD. ŞTİ. Tüm hakları saklıdır.