Hidrolik Üniteler

Her zaman ağır yüklerin taşınabilmesi için, uygun bir taşıma ünitesi gereklidir. Hidrolik tahrik, değişken çekme gücü ve kademesiz halat hız ayarı gibi unsurların uygun maliyetli imkânlar sunar. Göllner Hidrolik Ünite serisi güvenli ve sağlam yapısı ile kullanışlıdırlar. Hidrolik Ünite kapalı devre sistemle çalışan, manuel kumanda ile veya özel olarak elektrikle kumanda edilir. Bunlarda yatay pompa ile donatılmışlardır, bu sayede sağ ya da sol devir sayısı ayarlanabilir. Hız akışının büyüklüğü ve yönü bir kumanda kolu ile gerçekleştirilir.

Basınç sirkülasyonu otomatik gözlemlenir. Ayarlanmış minimum basıncın düşmesi halinde sistem kendisi durur. Basınç ortamının sıvı seviyesi entegre edilmiş bir switch ile kontrol edilir. Kullanılan ayar pompaları, çift taraflı basınç kesici ile donatılmıştır. Maksimum çalışma basıncına ulaşıldığında, pompa çalışma kapasitesi sızıntıyı önlemek için gerekli hız akımını azaltır.

Flanş bağlantılı elektrik motorların aşırı yüklenmesini önlemek için Hidrolik Üniteler bir performans valf ile donatılabilir. Böylece maksimum çalışma basıncına ulaştığında pompanın dönme açısını azaltır.

Basınçlı ortamın soğutulma işlemi hava ile yapılır. Hidrolik agregatların soğutma işlemi ilave su da kullanılabilmektedir. Su soğutma işlemi termostat valfi ile kontrol edilir. Hidrolik Ünitelerin flanş bağlantılı motorlar ile çalıştırılmaları ön görülmüştür. Sipariş verirken elektrik motorunun tüm gerekli bağlantı ölçüleri ve teknik özellikleri belirtilmelidir.

Hidrolik Ünitelerimiz hakkında ek teknik bilgiler istek üzerine mevcuttur. Özel tasarım veya listelenmemiş Hidrolik Üniteler istek üzerine imal edilebilir.

Hidrolik Ünite GH Serisi

Çalışma Basıncı : p=230...250 bar
Ana Pompa Sevk Hacmi : Vmax =100...750 cm3 /devir
max.Debi : Qmax =140...1060 I/dk (1450 devir/dk)
Gerekli max. Motor Gücü : Pmax =60...450 kW

Hakkımızda
2008 yılında kurulan firmamız, gelişmekte olan ülkemiz madencilik sektörüne kaliteli ve verimli çözümler sunmayı amaç edinmiştir. Kurulduğu günden bu yana sürekli gelişen firmamız, bügün dünyada tanınan bir çok Uluslararası lider üretici firma mümessillikleri ile Türkiye madencilik sektörüne her alanda yenilikçi ve güvenli çözümler sunmaktadır.
Site Haritası
© Copyright 2014 CT Maden Ekipmanları LTD. ŞTİ. Tüm hakları saklıdır.