Kamat

Çevre dostu, ekonomik ve temiz bir sıvı olan suyun sistemlerimizde kullanılabilr olması bizi her zaman etkilemiştir. 30 yılı aşkın bir süredir suyu kullanan yüksek basınç teknolojileri alanında dünya lideri olarak hizmet vermekteyiz.

Geniş performans aralığına sahip pistonlu pompalarımız, madencilik, endüstriyel temizlik, su jeti uygulamaları, proses teknolojileri ve hidrolik uygulamalar gibi yüksek basınç gerektiren tüm endüstriyel uygulamalarda güvenle kullanılmaktadır.

Pompalarımıza uygun yüksek basınç valfleri, bağlantı elemanları gibi tüm aksesuarlar ve yedek parçalar da KAMAT bünyesinde ekonomik olarak satışa sunulmaktadır.

Kompakt ve Verimli Yüksek Basınç Pompaları

Kompakt yapısı ve entegre transmisyon sistemi ile KAMAT yüksek basınç pompaları sayısız uygulamada verimli şekilde kullanılmaktadır. Kullanım ve bakım kolaylığı ile dünyada öne çıkan pistonlu pompalarımız değişik kapasite, basınç ve basınç sıvıları ile kullanılabilmektedir. 15kW'dan 500kW' ya kadar giriş gücü bağlanabilmekte, 0-3.500 bar arası çalışma basıncında kullanılabilmektedir.

Hakkımızda
2008 yılında kurulan firmamız, gelişmekte olan ülkemiz madencilik sektörüne kaliteli ve verimli çözümler sunmayı amaç edinmiştir. Kurulduğu günden bu yana sürekli gelişen firmamız, bügün dünyada tanınan bir çok Uluslararası lider üretici firma mümessillikleri ile Türkiye madencilik sektörüne her alanda yenilikçi ve güvenli çözümler sunmaktadır.
Site Haritası
© Copyright 2014 CT Maden Ekipmanları LTD. ŞTİ. Tüm hakları saklıdır.