Kesici Uçlar

Yaratıcı Betek ürünlerini kullanarak, sorunsuz bir çalışma ile günlük ortalama üretiminizi artıracaksınız! Betek ürünlerinin şekli ve tungsten karbür kaliteleri daima ihtiyaca yönelik üretilir. Uzun çalışma ömrü ve minimum ürün sarfiyatı sunar.

 

Madencilik alanında kullanılan B20G kalite bir tungsten karbürün kesiti
Tungsten karbürün aşınmaya dayanıklı tabakaları ile sorunsuz çalışma

 

Zorlu talepler için doğru çözüm Tungsten karbür ve çeliğin mükemmel birleşimi

Çelik ve karbür, ısıya maruz kalmaları durumunda birbirinden tamamen farklı genleşme katsayısına sahip olan iki maddedir. Bununla birlikte malzemelerimiz çelikten ve tungsten karbürden yapılmaktadır: aşınmaya dayanıklı uçlar için tungsten karbür, sap kısmı içinse çelik kullanılmaktadır. Uçların kullanım sırasında yüksek ısılara ulaşmaları nedeniyle çekme gerilimleri oluşur. Bu gerilimler, tungsten karbür ucu çelik kısma bağlayan sert lehim tarafından emilir.

Çelik ile karbürü bağlayan bu lehimleme işlemi için özel koruyucu gaz altında, tamamen otomatik makineler tarafından yapılan kendi metot ve sistemlerimizi geliştirdik. Sürekli kalite temini amacıyla, imalat parametreleri baştan sona izlenmekte ve belgelenmektedir. Uzman kullanıcılarımızın kırık uçlarla üretim kaybına uğramamalarını sağlamak amacıyla, son ürünlerimizin bağlantı lehimlerinin kayma gerilimleri de kontrol edilmektedir.


Tam otomatik lehimleme makinemizin


Tungsten karbür ve çeliğin kalıcı olarak birleştirildiği lehimleme süreci

Hakkımızda
2008 yılında kurulan firmamız, gelişmekte olan ülkemiz madencilik sektörüne kaliteli ve verimli çözümler sunmayı amaç edinmiştir. Kurulduğu günden bu yana sürekli gelişen firmamız, bügün dünyada tanınan bir çok Uluslararası lider üretici firma mümessillikleri ile Türkiye madencilik sektörüne her alanda yenilikçi ve güvenli çözümler sunmaktadır.
Site Haritası
© Copyright 2014 CT Maden Ekipmanları LTD. ŞTİ. Tüm hakları saklıdır.