Konveyör Bant Sıyırıcıları

Kullanım Alanları

  • Kömür Madenciliği
  • Kum ve Taş Ocakları
  • Demir - Çelik Tesisleri
  • Cevher ve Tuz Madenciliği
  • Termik Santraller
  • Çimento Fabrikaları

MATO Bant Sıyırıcıları için çeşitli gerdirme methodları bulunmaktadır. Gerdirme metodunun seçimi, sıyırıcının bakım periyotlarını belirleyen önemli bir etkendir.

MUP2 ve MCS1 Tip Sıyırıcılar için Gerdirme Metotları

Civatalı Gerdirme
Yaylı Gerdirme

 

MCS4 Tip Sıyırıcılar için Gerdirme Metotları


Civatalı Gerdirme

Tüm Sıyırıcılar için yenilikçi çözüm: Havayastıklı Gerdirme Metodu

Havayastıklı gerdirme metodu bilinen tüm gerdirme metotlarından daha uzun ömür ve bakımsız kullanımı garanti eder. 60 mm kaldırma aralığı sayesinde aşınan bıçakların yeniden ayarlanması gerekliliği ortadan kalkar. Bıçakların banta uyguladığı baskı kuvveti bir basınç regülatörü tarafından sürekli sabit tutulur.


Sekonder Sıyırıcı

Sıyırıcı Detayları

MUP2 Primer Sıyırıcılar

Poliüretan bıçaklı bu primer sıyırıcılar özellikle ön temizlik için kullanılırlar. Bıçakların özel dizaynları yüksek temizleme verimini garanti eder. MUP2 sıyırıcılar hem vulkanize ekli hem de mekanik ekli bantlarda güvenle kullanılabilecek şekilde geliştirilmiştir. Bıçaklar yeraltı madencilik uygulamaları için onaylıdır.

MCS4 Sekonder Sıyırıcılar

Darbeye dayanıklı uzun ömürlü Tungsten Karbür bıçaklı bu sekonder sıyırıcılar çok yüksek temizleme verimine sahip olup ana temizleme için kullanılırlar. MCS4 sıyırıcılar, mekanik ek kullanılan bantlar için mükemmel bir seçenektir. Kurulum ve montajı kolay ve hızlıdır.

MCS1 Sekonder Sıyırıcılar

Kavisli bir profile sahip olan bu sekonder sıyırıcılar yüksek temizleme verimine sahiptir. Bu sıyırıcılar genellikle diğer primer ve sekonder sıyırıcıların arkasına montajlanarak, bant üzerinde kalabilecek yapışkan ve ıslak malzemelerin son temizliği için kullanılmaktadır.

Hakkımızda
2008 yılında kurulan firmamız, gelişmekte olan ülkemiz madencilik sektörüne kaliteli ve verimli çözümler sunmayı amaç edinmiştir. Kurulduğu günden bu yana sürekli gelişen firmamız, bügün dünyada tanınan bir çok Uluslararası lider üretici firma mümessillikleri ile Türkiye madencilik sektörüne her alanda yenilikçi ve güvenli çözümler sunmaktadır.
Site Haritası
© Copyright 2014 CT Maden Ekipmanları LTD. ŞTİ. Tüm hakları saklıdır.