Konveyör Fren Sistemleri

Sanayi ve madencilikte güvenliği ana hedef haline getiren teknoloji, 1963 yılından bu yana ana işimiz olmuştur. Bu önceliğin her zaman yerine getirilmesini sağlamak ve yaygınlaşmasını sürdürmek için ürünlerimizin imalatı ve geliştirilmesi sırasında gerekli tüm alanlarda en son teknolojilerden yararlanıyoruz                                                              

                                                                                                                           

Tam zamanında durdurma gücü sağlıyoruz.

Arıza Güvenlik Sistemi Teknolojisi ile üretilen frenlerimizle, makinelerinizin gerektiğinde duracağını bilerek kendinizi güvende hissedeceksiniz. Yıllardır müşterilerimiz bant sistemlerini, vinçlerini, zincirli konveyörlerini veya benzer uygulamalarda kullanılan makinelerini donatırken güvenilir bir ortak olarak hizmetlerimizden yararlanmaktadır.

Güvenilir teknoloji.

Teknolojimizin güvenilirliğini temin etmek amacıyla, diskli frenlerin kullanıldığı tüm alanlar için manüel olarak işletilen gerdirme ve frenleme cihazları tasarlanmıştır. Bunların kompakt ve fonksiyonel tasarımı yalnızca taşımayı kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda kullanımlarını da çok basitleştirir.

Herşey Tek Kaynaktan

İşletme verilerinin görüntülenmesi ve kolay bakım özellikleri ile GBS III Sistemi uluslararası uygulama alanlarındaki faaliyetleriyle insanları her gün kendine hayran bırakmaktadır. ATEX'e uygun ürünlerimizin patlama riski olan ortamlarda kullanılabilmesi, bu gibi sistemlerin donatılması ve planlanması için belirleyici bir kriterdir.

Özellikle madencilik gibi zorlu işletme koşullarında her türlü pratik çözüm işletmenin sürekliliği için önemlidir. Bu nedenle özellikle kaplin/fren sistemlerimizle motorlarda, dişlilerde ve bunların arasında kullanılmak üzere yenilikçi ve kusursuz şekilde çalışan çok yönlü çözümler sunuyoruz. Kaplin ürün gamımız, torsiyonel olarak esnek, dinamik ve hidrodinamikten, sanayinin her alanındaki delinmeye dayanıklı uygulamalara kadar tüm ihtiyaçları karşılayabilmektedir. Yıllardır müşterilerimiz, kurulu tahrik sistemlerindeki elastomerlerin değiştirilmesini kolaylaştıran kullanıcı dostu kaplin sistemlerimize güvenmiştir.

Hakkımızda
2008 yılında kurulan firmamız, gelişmekte olan ülkemiz madencilik sektörüne kaliteli ve verimli çözümler sunmayı amaç edinmiştir. Kurulduğu günden bu yana sürekli gelişen firmamız, bügün dünyada tanınan bir çok Uluslararası lider üretici firma mümessillikleri ile Türkiye madencilik sektörüne her alanda yenilikçi ve güvenli çözümler sunmaktadır.
Site Haritası
© Copyright 2014 CT Maden Ekipmanları LTD. ŞTİ. Tüm hakları saklıdır.