Mato

1906 yılında Curt Matthaei tarafından Offenbach'da kurulan MATO, ilk bant ekleme malzemeleri üretimine burada başlamıştır. 1938 yılında ürünleri ile ilgili ilk patentlerini alan firma 100 yılı aşkın süredir AR-GE çalışmalarını aralıksız olarak sürdürmekte ve kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına cevap veren ürünler geliştirmektedir. Ürün portföyüne gres pompaları, yağlama sistemleri ve son olarak da konveyör bant sıyırıcılarını ekleyen firma Mühlheim'deki merkez fabrika binası ve Herten'deki bakım onarım şubesi ile hizmet vermektedir.

DIN EN ISO 9001 kalite standartlarında sıfır hata prensibi ile imal edilen ürünler, Dünyanın önde gelen firmaları tarafından özellikle tercih edilmektedir. Bugün tüm dünyadaki satış ofisleri, distribütörleri ve İngiltere, Fransa, İspanya, Amerika, Avustralya, Güney Afrika, Ukrayna, Rusya ve Çin'de bulunan servis merkezleri ile kullanıcılara hızlı ve yerinde hizmet sunulmaktadır.

Hakkımızda
2008 yılında kurulan firmamız, gelişmekte olan ülkemiz madencilik sektörüne kaliteli ve verimli çözümler sunmayı amaç edinmiştir. Kurulduğu günden bu yana sürekli gelişen firmamız, bügün dünyada tanınan bir çok Uluslararası lider üretici firma mümessillikleri ile Türkiye madencilik sektörüne her alanda yenilikçi ve güvenli çözümler sunmaktadır.
Site Haritası
© Copyright 2014 CT Maden Ekipmanları LTD. ŞTİ. Tüm hakları saklıdır.