Pompalanabilir Kaya Saplama Reçineleri
MARISIL® E THIXO silikat ve değiştirilmiş poliizosiyanat içeren çift bileşenli pompalanabilir bir kaya saplama reçinesidir. Anında reaksiyona girerek kaya saplaması ile yüzey arasında mükemmel yapışma sağlar.
 
 
Çift bileşenli MARISIL® E THIXO sistemi hacmen 1:1 karışım sağlayan pnömatik bir pompa ve karıştırma tabancası ile pratik şekilde uygulanabilmektedir. Karışım anında jel kıvamına gelmekte ve mükemmel mekanik özelliklere sahip güçlü bir yapışma sağlamaktadır.
 
Ürün kanallı ankaraj çubuğu ile uygulandığında gres kıvamındaki akışkan karışım, çubuk ve delik arasındaki boşluğu doldurur, delik genişliğinden bağımsız olarak ankaraj uzunluğunca tüm boşluğu %100 doldurarak mükemmel yapışma performansı sağlar.
 
MARISIL® E THIXO klasik ankaraj çubuğu ile de güvenli şekilde kullanılabilir. Bu kullanımda reçine boş deliğe doldurulur, gres kıvamındaki ürünün delikten dışarı akması söz konusu değildir. Bunu müteakip ankaraj çubuğu deliğe itilerek birkaç dakika sonra sonra sıkılanır.
 
MARISIL® E THIXO sudan etkilenmez, genleşmez ve nemli yüzeylerde bile mükemmel yapışma sağlar.
 
Avantajları
 
• Köpürmez.
• Anında jel kıvamına gelir, delikten dışarı akmaz.
• Kısa sure içinde reaksiyon tamamlanır ve nihai yapışma mukavemetine ulaşır.
• Su ile karışmaz.
 
Belirtilen veriler laboratuar değerleridir. Uygulamada değişiklik gösterebilirler.

 

Hakkımızda
2008 yılında kurulan firmamız, gelişmekte olan ülkemiz madencilik sektörüne kaliteli ve verimli çözümler sunmayı amaç edinmiştir. Kurulduğu günden bu yana sürekli gelişen firmamız, bügün dünyada tanınan bir çok Uluslararası lider üretici firma mümessillikleri ile Türkiye madencilik sektörüne her alanda yenilikçi ve güvenli çözümler sunmaktadır.
Site Haritası
© Copyright 2014 CT Maden Ekipmanları LTD. ŞTİ. Tüm hakları saklıdır.